Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7105
Stary 23.03.2012, 21:02
Blaszczu16 napisał(a):Wyświetl post
To co grał w sezonie 2007/2008 kiedy to praktycznie w pojedynkę odrodził Wisłę zasługuje na ogromny szacunek. Zieniu zawsze będzie mile widziany na Wiśle.

Coś niesamowitego http://www.youtube.com/watch?v=_WY_EkaeoFw
Jeśli już ktoś odrodził wtedy Wisłę w pojedynkę to był to Kosa.
Plus Skorża, plus Paweł się wziął w garść, plus Zieniu plus Rafał Boguski po powrocie z Bełchatowa - to były najważniejsze elementy progresu w porównaniu z 2006/2007.
Odpowiedz cytując