Blaszczu16 napisał(a):

To co grał w sezonie 2007/2008 kiedy to praktycznie w pojedynkę odrodził Wisłę zasługuje na ogromny szacunek. Zieniu zawsze będzie mile widziany na Wiśle.
Coś niesamowitego http://www.youtube.com/watch?v=_WY_EkaeoFw
|
Jeśli już ktoś odrodził wtedy Wisłę w pojedynkę to był to Kosa.
Plus Skorża, plus Paweł się wziął w garść, plus Zieniu plus Rafał Boguski po powrocie z Bełchatowa - to były najważniejsze elementy progresu w porównaniu z 2006/2007.