wikink1 napisał(a):

|
Odnośnie Paljica do mnie doszła informacja że jeśli zgodzi się na obniżenie zarobków to dostanie dwuletni kontrakt.
|
Jeśli to prawda co piszesz to bardzo się cieszę.
Może także Łukasz Garguła zostanie u nas na kolejny sezon, mam też nadzieję że uda się zatrzymać w drużynie Tomka Jirsaka - wtedy trzon naszej drużyny, która tak udanie zaprezentowała się w LE zostanie utrzymany.
Obawiam się tylko, że Michael Lamey może chcieć odejść:(
A tak serio to 10 tys zł miesięcznie kontraktu motywacyjnego może byłoby adekwatne do jego klasy sportowej.
A najlepiej kopnąć w d.pę (nie tylko zresztą jego) i szukać innych-dużo lepszych na jego miejsce.