Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12644
Stary 23.03.2012, 20:50
wikink1 napisał(a):Wyświetl post
Odnośnie Paljica do mnie doszła informacja że jeśli zgodzi się na obniżenie zarobków to dostanie dwuletni kontrakt.
Jeśli to prawda co piszesz to bardzo się cieszę.
Może także Łukasz Garguła zostanie u nas na kolejny sezon, mam też nadzieję że uda się zatrzymać w drużynie Tomka Jirsaka - wtedy trzon naszej drużyny, która tak udanie zaprezentowała się w LE zostanie utrzymany.
Obawiam się tylko, że Michael Lamey może chcieć odejść:(

A tak serio to 10 tys zł miesięcznie kontraktu motywacyjnego może byłoby adekwatne do jego klasy sportowej.
A najlepiej kopnąć w d.pę (nie tylko zresztą jego) i szukać innych-dużo lepszych na jego miejsce.
Ostatnio edytowane przez arti : 23.03.2012 o godz. 21:23.
Odpowiedz cytując