Ogryzek napisał(a):

O kim ty piszesz? O Makuszewskim czy Kupiszu?
(westersyl pisał o Makuszewskim, ty go cytujesz i o Kupiszu)
Obaj (Makuszewski i Kupisz) wg mnie przy tym co mamy w składzie przydaliby się Wiśle.
|
O Makuszewskim - on jest do wyjęcia za darmo. Ostatnia linijka jest wyrwana nieco i jest o Kupiszu.
A ta informacja o Paljiciu to oby to była tylko plotka. Z dwójki Paljić, Jirsak wolałbym, aby został ten drugi.