Wyświetl pojedynczy post
kacpaw91
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12642
Stary 23.03.2012, 20:34
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
O kim ty piszesz? O Makuszewskim czy Kupiszu?
(westersyl pisał o Makuszewskim, ty go cytujesz i o Kupiszu)

Obaj (Makuszewski i Kupisz) wg mnie przy tym co mamy w składzie przydaliby się Wiśle.
O Makuszewskim - on jest do wyjęcia za darmo. Ostatnia linijka jest wyrwana nieco i jest o Kupiszu.

A ta informacja o Paljiciu to oby to była tylko plotka. Z dwójki Paljić, Jirsak wolałbym, aby został ten drugi.
Odpowiedz cytując