Bobek90 napisał(a):

Ogryzek
Nie wiem, tak czy siak, jesli z tym "transferem" to prawda to Lech zrobil kapitalny krok. Nie swietny, poprostu kapitalny.
|
Czy to prawda to raz.
A jeśli to prawda to czy kapitalny czy fatalny okaże się za jakiś czas. Katem to sobie może być na Białorusi i w podobnych krajach. Tu nie Białoruś (co ma swoje plusy i minusy jak chodzi o trenowanie drużyny piłkarskiej) i jak się nie dogada z grajkami to wyjedzie do domu przed zimą. Z niechętnymi kopaczami żaden trener jeszcze w Pl nie wygrał.