Tylko to info z konkurencyjnego forum:
W ogóle, to dzisiaj zmierzając na konferencje zauważyliśmy, że
zewnętrzne ściany wjazdów dla autokarów (te prowadzące do podziemnego
parkingu) są malowane. Szef pracujących krzyczał nie wiedząc, że to
słyszymy: "nie wiem jak to zrobicie k..., ale 4 wiadra muszą wam
wystarczyć...!!".
Wyjaśniamy - wreszcie zabrano się za elewację trybuny zachodniej, pokrywana jest ona czymś na kształt tynku,</i> <i>
ale natryskiwana z pistoletów ciśnieniowych, tak jak farba np przy
malowaniu samochodów. Kolor można określić jako beżowy, choć
specjalistami w tej dziedzinie nie jesteśmy. Pokryte nim są już niektóre
elementy elewacji i całe wejście główne, wraz z tym przerośniętym
zadaszeniem, nazywanym przez niektórych "skocznią".<br><br> Powiemy tak
- marmur to nie jest, ale wygląda dużo bardziej estetycznie niż brudny,
pełen zacieków beton techniczny. Nie wiemy czy cały stadion zostanie
tym pokryty, czy jedynie trybuna zachodnia. Zdjęcia rzecz jasna
zapomnieliśmy zrobić...:/