Wyświetl pojedynczy post
Eryk
Senior Member
 
Od: 01.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18138
Stary 23.03.2012, 18:39
Nie życzę nam tego, ale przydałoby się ogarnięcie na trybunach. W postaci Wisły na np. 14 miejscu, 13....niestety mamy podobna odleglosc do takich miejsc jak do pierwszych.
A dlaczego by się przydało? Bo może wtedy jakby piłkarzyki machały rękami i grały jak patałachy to nikt by braci po szalu nie obrażał, bo wtedy jedyne co bysmy mieli to wlasnie Ci bracia. Naprawde, szczytem debilizmu jest spiewanie 'nic sie nie stało' jak druzyna przegrywalaby 10. mecz z rzedu, a chyba kolega wyzej wychodzi z takiego zalozenia - lepiej wejsc w dupcie pilkarzyka i zbluzgac chlopa co stoi na trybunach od kilkunastu lat obok, niz w....ic sie na pilkarzy.

Jakos nie bylo wielkich awantur jak kibice Gornika bodajze poszli na trening pilkarzy. I bynajjmniej nie po to by im spiewac, ze nic sie nie dzieje.

Ale jestesmy zbyt przyzwyczajeni do sukcesów i liczymy w duchu, że predzej czy później wyjdziemy z dołka, więc...nic sie nie stało. Myslisz kolezko, ze jak bylo na trybunach jak nas Legia pyknęła tu 6:0 ?

polecam, dla otrzeźwienie http://www.youtube.com/watch?v=_c_mNXHbUC4


edit: i moze to skrajny przyklad, bo wtedy byla sprawa ze sprzedaniem meczu, ale honor to honor - z Biala Gwiazda na sercu trzeba zawsze zapierdalac, a nie fochować i robić z siebie debila.
Odpowiedz cytując