Wyświetl pojedynczy post
Krotochwila
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21
Stary 23.03.2012, 18:18
Remis nic nam nie daje. Pewnie zagramy jak w meczu ligowym z Lechem. Pierwsza polowa bardzo ostroznie, defensywnie, w drugiej odwazniej. Co wazne z Ruchem w Chorzowie pewnie bedziemy grac z kontry i paradokslanie ten mecz moze nie byc tak trudny jak nam sie wydaje. Obstawiam 3 punkty.

A. No i trzymamy dziś kciuki za zabrzański Górnik.
Ostatnio edytowane przez Krotochwila : 23.03.2012 o godz. 18:30.
vel HatefulRespect
Odpowiedz cytując