Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16230
Stary 23.03.2012, 17:32
murray napisał(a):Wyświetl post
Przecież nie każda taca idzie na parafię, tylko trzecia(albo czwarta) i każda kolejna w miesiącu.

Czyli budżet ma źle, bo bogaci księża nie płacą podatków (liczę oczywiście na przykład), ale dla organizacji feministycznych zajmujących się "zniewoleniem macic" czy neokomunistycznych odkurzających swoją dziecinną pasję Bader-Meinhof kasa zawsze się znajdzie.
Nie wspominając, że marnotrawienie forsy przy Wielkich Budowach Eurosocjalizmu to przy tym pestka.
Nie rozmawiamy o organizacjach feministycznych czy jakis neo-komunisycznych ,ale nawet jeśli ,to dobrze wiesz ,że są one obecnie w miażdżącej mniejszości ,więc tyle ile otrzymują z budżetu państwa to są jakieś setne części promila