Wyświetl pojedynczy post
X-Ray
Senior Member
 
 
Od: 10.2010
Skąd: Garmisch-Partenkirchen.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7098
Stary 23.03.2012, 17:26
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
Marek Zieńczuk: Gdybym dostał propozycję, nie wahałbym się wrócić do Wisły Kraków


Wielka szkoda, ze nikt z zarzadu nie chcial ponownie zatrudnic Marka - kazdy widzi jak sie Zieniu prezentuje, czemu nie mogł tak grac w Wisle - znowu. Marcin Baszczynski to samo, Kamil Kosowski tez - fajnie by bylo miec znowu stara gwardie w kadrze. Tym bardziej szkoda, ze tak sie nie stalo - przynajmniej ja tak mysle
Można gdybać, z jednej strony szkoda że tak się stało i Zieńczuk czy Kosowski nie wrócili do Wisły, ale z drugiej...do Wisły wrócił lepszy od tej trójki - Maciek Żurawski i każdy widział jak wyglądała jego gra. Przed przyjściem do Wisły każdy się cieszył, a potem było już tylko gorzej. Nikt nie wiedział że z tymi Panami było by inaczej.
Wiślacki kumplu, wpadnij na mój profil na Twitterze - TUTAJ.

Cytat:
Głupia kobieta myśli „grubas, ciągle pije piwo”. A mądra zastanawia się, skąd on ma na to piwo.
Odpowiedz cytując