Wyświetl pojedynczy post
murray
Senior Member
 
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16229
Stary 23.03.2012, 17:13
Przecież nie każda taca idzie na parafię, tylko trzecia(albo czwarta) i każda kolejna w miesiącu.

Czyli budżet ma źle, bo bogaci księża nie płacą podatków (liczę oczywiście na przykład), ale dla organizacji feministycznych zajmujących się "zniewoleniem macic" czy neokomunistycznych odkurzających swoją dziecinną pasję Bader-Meinhof kasa zawsze się znajdzie.
Nie wspominając, że marnotrawienie forsy przy Wielkich Budowach Eurosocjalizmu to przy tym pestka.