Wyświetl pojedynczy post
buczo1985
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Jedlicze/Krosno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 23.03.2012, 16:57
Byłem na pierwszym spotkaniu w Krośnie i z mojej perspektywy nie przypominam sobie niesnasek wśród kibiców. Owszem czasem może jakiś gwizd w czasie zagrywki Wiślaczek dało się wyłapać...no ale na trybunach komplet i w końcu walka o awans.
What's new?

Odpowiedz cytując