|
Bardzo ważny mecz mając na uwadze aspekt sportowy jak również nastroje na forum. Jak polegniemy to zacznie się lament, jak coś urwiemy to pojawią się pewnie pomysły dożywotniego zatrudnienia dla Probierza.
A tak bardziej na poważnie to mam solidne obawy przed tym spotkaniem. Ostatnich kilka meczy pokazało, że mamy masę szczęścia, mało pomysłów na grę - krótko mówiąc - nie gramy ani dobrej ani porywającej piłki. Wygraną uznam za wielki sukces, zadowolę się remisem, a porażka wcale mnie ni zaskoczy. Nie chciałbym tu czynić żadnych personalnych wycieczek w kierunku trenera, piłlkarzy czy zarządu. Z tym co mamy i w jakim położeniu jesteśmy ciężko liczyć na jakiś spektakularny wynik.
|