|
Finał piłkarskiego Pucharu Polski w 2012 roku prawdopodobnie odbędzie się na PGE Arenie w Gdańsku - poinformował serwis "trojmiasto.pl". Spotkanie ma odbyć się 24 kwietnia.
Pierwotnie mecz miał odbyć się na Stadionie Narodowym w Warszawie. Zgody na rozegranie meczu nie wyraził jednak szef Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji Jacek Cichocki.
Swoje wątpliwości co do rozegrania meczu na stadionie w stolicy ma też policja. System łączności na obiekcie nie jest podobno do końca sprawny.
Polski Związek Piłki Nożnej sondował już możliwość rozegrania finałowego spotkania Pucharu Polski na PGE Arenie, a zarządzająca stadionem spółka Lechia-Operator zapewniła, że chętnie przystanie na takie rozwiązanie - poinformował w piątek serwis "trojmiasto.pl".
W półfinałach Pucharu Polski zagrają Wisła Kraków, Legia Warszawa, Ruch Chorzów oraz jedna drużyna I-ligowa - Arka Gdynia. Losowanie par 1/2 odbędzie się już w najbliższą niedzielę 25 marca.
! LECHIA GDAŃSK & WISŁA KRAKÓW !
|