Elendil napisał(a):

|
to zwykle placzki, nie kibice, ja, poki jest matematyczna szansa, dalej wierze w mistzostwo. A z Ruchem wygramy 2:1
|
ja tam wierze w 3 punkty w kazdym meczu.
w Mistrzostwo nie musze, bo dla mnie Wisła byla jest i bedzie zawsze najlepsza.