Wyświetl pojedynczy post
PvD
Armia Białej Gwiazdy
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 23.03.2012, 13:39. Siatkarki walczą o awans!!! 24-25 marca godz 15:00
Tak jak w temacie.

Wszystkich, którzy mają czas zachęcam do przyjścia na oba spotkania i wsparcie naszych dziewczyn w walce o awans I ligi.

Spotkanie sobotnie zostanie rozegrane przed meczem futsalu z Pogonią, więc nic nie stoi na przeszkodzie pojawić się w hali Wisły wcześniej. Emocji zapewne nie zabraknie

Warto też napisać, że W Krośnie nasze siatkarki spotkały się z dość nieprzychylnym przyjęciem (mówiąc łagodnie).
Cytat:
"„Kibice” drużyny z Krosna, nie byli zbyt zainteresowani spotkaniem, bo przez całe 5 setów, tworzyli coraz to nowe hasła, które miały nas obrazić, ośmieszyć i wyprowadzić z równowagi. Byli w to tak zaangażowani, że odnosiło się wrażenie, że sami czują się aktorami tego widowiska." - wspomina Karolina Surma.
W niedzielę mecz także o 15:00. Mimo wyjazdu do Chorzowa, fanów nie powinno zabraknąć.
Cytat:
Decydując się na grę w Wiśle i podpisując z nią kontrakt piłkarz powinien automatycznie przyjąć świadomość panujących przy R22 zwyczajów. A jednym z kanonów który powinien przyświecać każdemu wiślakowi jest poszanowanie trójkolorowych barw. Szanować powinien je każdy z nas ( i umieć się z nimi obchodzić) bez względu na to czy w danym momencie owładnął nami strach, panika, euforia, złość czy cokolwiek innego.
Są bowiem pewne granice, których nigdy się nie przekracza.
Odpowiedz cytując