Wyświetl pojedynczy post
mistico
Senior Member
 
 
Od: 05.2011
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25288
Stary 23.03.2012, 12:39
gdzie przed każdym mecze piłkarze Wisły wsiadają do autobusu ? jak grają na Reymonta, to zawsze podjeżdżają autobusem, a nie wierzę w to że autobus jeździ od domu do domu i zabiera ich po kolei
Odpowiedz cytując