Wyświetl pojedynczy post
Blaszczu16
Koneser
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Wschód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7095
Stary 23.03.2012, 12:36
To co grał w sezonie 2007/2008 kiedy to praktycznie w pojedynkę odrodził Wisłę zasługuje na ogromny szacunek. Zieniu zawsze będzie mile widziany na Wiśle.

Coś niesamowitego http://www.youtube.com/watch?v=_WY_EkaeoFw
Odpowiedz cytując