Wyświetl pojedynczy post
Sialalalala
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18131
Stary 23.03.2012, 12:14
Dariook napisał(a):Wyświetl post
Hmmm poważnie?

Wytłumacz proszę jak to sie robi? Też chce tak gwizdać.

Masz rację Wisła nie kończy sie na granicach Krakowa, jednak jest granica między kibicowaniem a obrazaniem.

Będzie sprzedaż online to bedzie płacz że przesyłka za droga...
a co ma obrażanie i gwizdanie do FC Wisły ?

przesyłka lol dobre dobre !! więcej !
Odpowiedz cytując