Dariook napisał(a):

Hmmm poważnie?
Wytłumacz proszę jak to sie robi? Też chce tak gwizdać.
Masz rację Wisła nie kończy sie na granicach Krakowa, jednak jest granica między kibicowaniem a obrazaniem.
Będzie sprzedaż online to bedzie płacz że przesyłka za droga...
|
a co ma obrażanie i gwizdanie do FC Wisły ?
przesyłka lol dobre dobre !! więcej !