Dariook napisał(a):

Oczywiście że sprzedaż biletów internetowo jest juz niejako standardem, ale będę sie upierał że w naszym przypadku nie jest to niezbedne. Na stadionie jest tyle miejsca że każdy jesli chce to kupi bilet bez problemu.
Pewnie niektórzy mieszkają za siedmioma górami, za siedmioma lasami , za siedmioma rzekami i mogą mieć problemy żeby przedrzeć Sie do Krakowa jednak bądźmy szczerzy... chcesz to przyjedziesz .
Ja mam takie szczęście ze mieszkam w KRK wiec szczerze to mam to głęboko w dup...
Jednak jesli to ma tylko napędzać idiotów, którzy wygwizduja drużynę bo nie zobaczyli kilku bramek i Messiego w akcji to ... Się obejdzie, zreszta chyba podobnie myśli klub.
Nara.
|
masz karnet czy na biletach chodzisz
nie odpowiedziałeś po .... ci internet przecierz w Krakowie mieszkasz wielkomieszczaninie to do każdego możesz podejść porozmawiać, a informacje zbierać z książek i gazet które kupisz w odpowiednich sklepach w Krakowie

i na bank rodzice dadzą ci na to pieniążki
