Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20553
Stary 23.03.2012, 11:51
domin_czyzyny napisał(a):Wyświetl post
jeśli inwestorowi prywatnemu (ze sporym wsparciem miasta) nie opłaca się wybudować parkingu przy Muzeum Narodowym, to tym bardziej nie opłaca się przy stadionie. Albo miasto wybuduje parking - nie wiem, czy musi być podziemny, albo nikt tam tego nie zrobi bo to jest ekonomicznie nieopłacalne.
A od kiedy Miasto ma budować tylko obiekty ekonomicznie opłacalne? Miasto ma kasę z podatków i zadanie działać tak żeby mieszkańcom życie ułatwiać, a nie zarabiać na premie dla urzędasów.

Podziemny czy nie, jeżeli chcemy mieć ze dwa poziomy potrzebne sa fundamenty więc i tak kopać trzeba. Tuż obok jest park Jordana, błonia, jedna z większych uczelni w Krakowie. To przecież ciężko znaleźć miejsce gdzie parking byłby bardziej potrzebny.

Niestety żyjemy w kraju gdzie najwięcej jest chętnych żeby na wszystkim zarobić na lewo. Po prostu uczciwie zarobić to za mało, to jest wtedy ekonomicznie nieopłacalne. Takie smutne pi....nie. Taki parking powinien wybudować klub najlepiej z własnej kasy i zarabiać na nim przez kolejne 100 lat. Tyle że bez lewizny się nie da i nikomu się nie chce. A jak jest mecz to w promieniu dwóch kilometrów zastawiony każdy trawnik.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując