Temat
:
Nasi piłkarze – fakty, opinie, komentarze / ploteczki, auta, tatuaże ;-)
Wyświetl pojedynczy post
Szary77
Member
Od: 04.2011
Offline
#
18126
23.03.2012, 11:42
Ale macie problem z tymi biletami. Jak komuś zależy zawsze uda się go zdobyć. Nie było internetu a ludzie jeździli a teraz płacz.
Szary77
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Szary77
Znajdź inne posty napisane przez Szary77