wolfy napisał(a):

Jeżeli uważasz, że Kapka Ci w wolnej chwili system dystrybucji biletów w php napisze...
Bo chyba to sugerowałeś?

.....
|
To, to, to. Dokładnie to chciałem powiedzieć. Sugerujesz ze są rzeczy na których Pan Kapka się nie zna?

He? Pan Prezes wie co mówi. Co więcej, w klubie jest nie jeden tylko kilku takich z których każdy może zając się tematem biletów internetowych i wypełnić (sic!) tą 'ciekawą rolę'. Trzymam więc za słowo.
BDW - pomyliłeś 'znanie się' z kompetencją - przeproś.
P.S.
"Są już jakieś oferty?
Na razie nie mamy żadnej oferty. Pracujemy nad pozyskaniem takowej. Nie ukrywam, że zaskoczyła nas tak surowa decyzja. Wie pan, nasz dotychczasowy plan był taki, że Patryk odchodzi z Wisły latem, po Euro."
http://natemat.pl/1849,to-kiepski-mo...yka-maleckiego