Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16223
Stary 23.03.2012, 09:05
Tak mówili przed wyborami:

Komorowski - " ...w Polsce nie ma potrzeby podnoszenia wieku emerytalnego. Można stworzyć możliwość wyboru - na przykład łącznie z wyższą emeryturą. Nic na siłę" (debata przed wyborami prezydenckimi - 28.06.2010 r.)

Tusk: " Nie wierzę, żeby wsztyscy ludzie zbliżający się do siedemdziesięciu lat mogli pracować w swoich zawodach z równa wydajnoscią, jak robili to wcześniej. Trzeba znaleźć rozwiązanie elastyczne, miękkie, przede wszystkim dobre dla ludzi, zachęcające ich do dłuższej aktywności zawodowej, a w konsekwencji dobre dla równowagi demograficznej na rynku pracy" (GW - 19.03.2011 r.)

Rostowski: "Proste podwyższenie wieku emerytalnego jest w pewnym sensie pójściem na skróty i załatwianiem sprawy przy użyciu topora, a nie skalpela" (Głos Wielkopolski - 9.06.2011 r.)