tommiyacht napisał(a):

remis biore w ciemno
taka OT ciekawa statystyka:
po 22 meczach strzelamy dokladnie 1 gola na mecz i stracilismy polowe punktow
|
co nam z remisu?
jeśli chcemy mieć jakiekolwiek nadzieje na pudło to trzeba to wygrać.
odpowiednia taktyka, konsekwencja i zaangażowanie i da się wygrać.
Z drugiej strony obawiam się, że czym bliżej końca tym trudniej będzie zmobilizować do walki sporą grupę grajków, którzy wiedzą, że tu nie zostaną po sezonie. A łatwiej znaleźć nowego pracodawcę będąc zdrowym niż nie...