Dariook napisał(a):

A po huja sprzedaz biletow przez internet?
My nawet biletow w kasach nie potrafimy wykupic!
Zbyteczny wydatek na wdrazanie czegos co jest nam nie potrzebne. Mozna spokojnie przyjsc kilka minut przed pierwszym gwizdkiem i nabyc bilet. Dla wszystkich powinno wystarczyc - zapraszam!
|
,,Mozna spokojnie przyjsc
kilka minut przed pierwszym gwizdkiem i nabyc bilet''
Ty sobie jaja robisz? ;]
Jasne... I jade 3 godziny na mecz, zeby wejść na drugą połowe... bo taaaaaka kolejka (aaa i w trakcie czekania w tej kolejce wogole mnie nie interesuje co sie dzieje na boisku

) Nie... po co... sprzedaz internetowa Nam nie jest potrzebna, widac to bylo przed Apoelem, kiedy kolejki byly na 8 godzin...