Wyświetl pojedynczy post
kaco1985
Senior Member
 
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18115
Stary 23.03.2012, 07:28
Dariook napisał(a):Wyświetl post
A po huja sprzedaz biletow przez internet?
My nawet biletow w kasach nie potrafimy wykupic!
Zbyteczny wydatek na wdrazanie czegos co jest nam nie potrzebne. Mozna spokojnie przyjsc kilka minut przed pierwszym gwizdkiem i nabyc bilet. Dla wszystkich powinno wystarczyc - zapraszam!
,,Mozna spokojnie przyjsc kilka minut przed pierwszym gwizdkiem i nabyc bilet''

Ty sobie jaja robisz? ;]

Jasne... I jade 3 godziny na mecz, zeby wejść na drugą połowe... bo taaaaaka kolejka (aaa i w trakcie czekania w tej kolejce wogole mnie nie interesuje co sie dzieje na boisku ) Nie... po co... sprzedaz internetowa Nam nie jest potrzebna, widac to bylo przed Apoelem, kiedy kolejki byly na 8 godzin...
Ostatnio edytowane przez kaco1985 : 23.03.2012 o godz. 07:35.
Tylko Wisła Nasz T.S. !

Wierność
Odpowiedz cytując