Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18112
Stary 23.03.2012, 02:15
Lukasz napisał(a):Wyświetl post
(...) wszakże 'mamy klubie kilka osób, które w ramach tego samego wynagrodzenia mogą wypełniać kilka ciekawych ról'.
Jeżeli uważasz, że Kapka Ci w wolnej chwili system dystrybucji biletów w php napisze...
Bo chyba to sugerowałeś?


Krotochwila napisał(a):Wyświetl post
A jeszcze wcześniej, kibiców Wisły, którzy gwizdami (tylko lekkimi gwizdami, nie tam żadnymi zdrowiu zagrażającymi poczynaniami) (...)
Ten cytat mnie zabił.
Ja tam uważam że gwizdający to swołocz, ale rozumiem że Małecki powinien dziękować wam, że go nie zlinczowaliście po meczu?

Złamię Ci serce, ale klub ma was w głębokim poważaniu. Po zawieszeniu Patryka frekwencja nie wzrosła, więc teraz liczą że wynik sportowy pomoże.


A tak btw. - nie ma co ukrywać, że Patryk Probierzowi idealnie pasuje do taktyki, a raczej jej braku. Jest szansa że się urwie, zrobi akcję, wiadomo że nie odpuści...
Ostatnio edytowane przez wolfy : 23.03.2012 o godz. 02:25.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując