Wyświetl pojedynczy post
Lukasz
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18110
Stary 22.03.2012, 22:53
lorddavy napisał(a):Wyświetl post
Chociaż Patryk przegiął i został słusznie zdyskwalifikowany, cieszę się, że wraca. A wy zluzujcie gacie, większość tu po nim jadących niech się zastanowi czy jest taka kryształowa. Nic nie jest takie jakie się na pierwszy rzut oka wydaje. Nawet u multimilionerów w City przywrócono Balotellego i to samo będzie chyba z Tevezem. A u nas standardowy płacz i zgrzytanie zębów. Powtórzę - cieszę się, że wraca i niech nas prowadzi do sukcesu.
Tonący (klub) brzytwy się chwyta - to jest najbardziej w tym wszystkim żałosne. O jakim sukcesie mówimy?

Gdyby była pewność iż wkład Patryka w grę będzie na plus albo przynajmniej na zero - byłbym spokojny. Coś w stylu powrotu Żurawskiego. A tak to.. no właśnie .... gramy w rosyjska ruletkę.

Fatalną sprawą jest to iż klubu nie stać na pewne przemyślane decyzje, że nie ma alternatywy dla własnych posunięć. Odsuwając Patryka a następnie przywracając do składu dreptamy w miejscu. Krok do przodu krok w tył (czy jak kto woli: krok do tylu, krok do przodu).

Wolałbym usłyszeć inną, pozytywną, wiadomość niż tylko Małecki to Małecki tamto Małecki tam ... Z Patryka zapewne niewiele będziemy mieć pożytku wiec liczę na pozytywny akcent 'niezatapialnego' oraz czekam na sponsora no i oczywiście 'bilety przez internet', wszakże 'mamy klubie kilka osób, które w ramach tego samego wynagrodzenia mogą wypełniać kilka ciekawych ról'. Będzie się działo
Odpowiedz cytując