Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18104
Stary 22.03.2012, 21:21
-Goral- napisał(a):Wyświetl post
Pytanie jest co zaszło ?
Czym Moskal tak wku.wił Małeckiego, że ten nawet postawił na szali swoją karierę(Bo kto wie jakbyśmy wygrali z Zagłębiem z Koroną to dalej w klubie byliby Moskal, Basałaj) ?
Niestety - bardzo prawdopodobną odpowiedzią jest: "nic". Patryk był podłamany tym jak klub go traktuje, więc w pewnym momencie postanowił "im" pokazać.
Wątpię również, żeby świadomie postawił na szali swoją karierę. Możliwe że dopiero po zawieszeniu dotarło do niego, że może być niewesoło.

Ujmując rzecz inaczej: IMHO to nie była zaplanowana akcja. Raczej spontaniczne strzelenie sobie w kolano. Klub też oberwał, ale ponosi dużą część odpowiedzialności za całą akcję. Osobiście zgadzam się z tym, co napisał A. Kałwa.

Swoja drogą: jak na tak krótki okres Moskal został wyjątkowo dokładnie przeczołgany. Zaczął z piętnem "tymczasowego trenera", musiał firmować burdel w klubie i zimowe okienko transferowe swoim nazwiskiem, a na koniec został potraktowany jak śmieć. Bo Cupiałowi się punkty w tabeli nie zgadzały...
Ostatnio edytowane przez wolfy : 22.03.2012 o godz. 21:28.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując