Wyświetl pojedynczy post
kacpaw91
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12634
Stary 22.03.2012, 19:17
GaoFeng napisał(a):Wyświetl post
Makuszewski za Paljica? Przeciez MM to skrzydlowy a Paljic gra na lewej obronie!

Majewski? Dobry zawodnik, ale watpie ze chcialby wrocic do Polski. Niedawno gdzies czytalem, ze jakis inny klub z Championship chce go wypozyczyc, wiec dla mnie nie realny transfer/wypozyczenie.

Pazdan, Cywka, Janota? Zdecydowanie nie! Wszyscy sa za slabi i na pewno nie lepsi niz Jaliens, Jirsak czy Kirm, bylyby to tylko uzupelnienie kadry, nic wiecej. Nie wiem czy on ma kolejna kontuzje, ale Janota caly czas jest tylko rezerwowym w drugiej lidze holenderskiej: http://www.ga-eagles.nl/site/wedstri...-eagles-1.html

Sznaucner? Widzieliscie go przynajmniej raz na zywo? Chodzi mi o obecny lub ostatni sezon, ja nie i watpie ze on bylby wzmocnieniem.
Według TM strzelił 4 bramki, miał 6 asyst. Wiadomo, że należy brać poprawkę na poziom ligi. Taki Voskamp w jednym bodaj meczu potrafił strzelić 8 bramek. Statystyki z jego gry według TM: http://www.transfermarkt.de/de/micha...ler_45564.html. Czy nie nadawałby się nawet na kontrakt roczny z opcją przedłużenia?

A kogoś z młodzieżówek widzicie u nas? Bo najczęściej przewijają się nazwiska minimum 23-letnich zawodników.
Odpowiedz cytując