GaoFeng napisał(a):

Makuszewski za Paljica? Przeciez MM to skrzydlowy a Paljic gra na lewej obronie!
Majewski? Dobry zawodnik, ale watpie ze chcialby wrocic do Polski. Niedawno gdzies czytalem, ze jakis inny klub z Championship chce go wypozyczyc, wiec dla mnie nie realny transfer/wypozyczenie.
Pazdan, Cywka, Janota? Zdecydowanie nie! Wszyscy sa za slabi i na pewno nie lepsi niz Jaliens, Jirsak czy Kirm, bylyby to tylko uzupelnienie kadry, nic wiecej. Nie wiem czy on ma kolejna kontuzje, ale Janota caly czas jest tylko rezerwowym w drugiej lidze holenderskiej: http://www.ga-eagles.nl/site/wedstri...-eagles-1.html
Sznaucner? Widzieliscie go przynajmniej raz na zywo? Chodzi mi o obecny lub ostatni sezon, ja nie i watpie ze on bylby wzmocnieniem.
|
Według TM strzelił 4 bramki, miał 6 asyst. Wiadomo, że należy brać poprawkę na poziom ligi. Taki Voskamp w jednym bodaj meczu potrafił strzelić 8 bramek. Statystyki z jego gry według TM:
http://www.transfermarkt.de/de/micha...ler_45564.html. Czy nie nadawałby się nawet na kontrakt roczny z opcją przedłużenia?
A kogoś z młodzieżówek widzicie u nas? Bo najczęściej przewijają się nazwiska minimum 23-letnich zawodników.