|
Moskal powiedział że nie skreśla Małeckiego i jest gotowy mu pomóc nie mając nic za złe, więc przestańcie pisać o szacunku do Moskala skoro w sprawie pomiędzy tymi dwoma panami sami nie potraficie uszanować zdania Kazika,tylko wykorzystujecie do jakiś prywatnych pobudek tylko dlatego bo na słowo Małecki robicie się bordowi.
Kary nadaje się po to, żeby ktoś mógł się czegoś nauczyć.Kara nadana przez Basałaja to był jakiś lincz, który żadnej ze stron nie przyniósł korzyści.Zawieszenie ok, blokowanie treningów to jakaś komedia.Basałaj chciał utrzeć nosa Małeckiemu, i zgarnąć na nim parę srebrników.Plan mu nie wyszedł, teraz inne osoby mają w klubie więcej do powiedzenia, a Basałaj to żaden guru żeby kontynuować jego politykę.
Teaz za zarząd to Cupiał robi, Bednarz czy Probierz dzwonią do niego i mają decyzję.
|