Wyświetl pojedynczy post
bozar
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18101
Stary 22.03.2012, 18:31
Abstrahując od jakże pasjonujących tematów dotyczących zarobków forumowiczów i ich postaw w negocjacjach z pracodawcą i gorących relacjach z przełożonym, chciałbym - O zgrozo! - napisać na temat Małeckiego i polityki wizerunkowej Wisły Kraków. Otóż cała ta sytuacja pokazuje po raz kolejny, że właściciel naszego klubu zmiennym w uczuciach jest jak latina w południowoamerykańskich telenowelach. Klub wysyła w Polskę i świat serię sprzecznych sygnałów budząc już nie tyle zdziwienie co zażenowanie.
Mając to na uwadze nie dziwię się że od lat nie możemy znaleźć godnego tytularnego sponsora na koszulkę. Poważne firmy lubią stabilnych partnerów. Wisła Cupiała nigdy taką nie była i szczerze wątpię czy kiedykolwiek będzie.
Odpowiedz cytując