Wyświetl pojedynczy post
TommyTSW
Senior Member
 
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18097
Stary 22.03.2012, 18:05
Mrsnh napisał(a):Wyświetl post
To chyba jakiś żart. Mały powinien pobiegać jeszcze przez parę miesięcy po Błoniach w ramach kary (i treningu), a nie być przywróconym do 1 drużyny.
ja biegam po Błoniach za darmo i z własnej woli.
Odpowiedz cytując