aNouc napisał(a):

A jak Małecki złapie kontuzje albo nie wyjdzie mu gra przez ten okres to Middlesbrough dalej bedzie chciało go kupi ?
A no własnie , więc teoria ze go powrócili żeby sprzedać do Middlesbrough lub jak ktoś tu mądrze juz pisał po to bo tak Middlesbrough sobie zażyczyło jest troche z dupy 
zresztą taka kara nie krzywdzi piłkarza, tylko zespół bo traci czołowego gracza. Karze się karą pienieżną, a nie osłabia świadomie zespół jak zrobił Basałaj. Od początku ta kara była śmieszna.
Uche to nie Małecki.
|
Zadną miarą nie była śmieszna. Finansowo to sobie można karać za pojedyncze wybryki, wizyty w nocnych klubach czy palenie fajek. Ten matoł od kilku lat sprawia problemy, finansowo był karany kilkukrotnie, przypomnisz mi efekty? No własnie.
Podważył autorytet trenera, po.......ił drużynę, obraził kibiców, postawił siebie ponad Klubem.
A Ty być mu dowalił 20 tyś, pogłaskał po głowie i udawał, że nic się nie stało. Keep on rockin'.