Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12633
Stary 22.03.2012, 17:57
Ja bym wyciągnął Matuszczyka, o ile będzie chciał się ruszać z Niemiec.
Dość młody, umiejętności jakieś tam ma, ostatnio dołek, ale zaczyna grać już w tej drugiej lidze.
Nie tak dawno podstawa Koln...
Odpowiedz cytując