|
Deja vu. Znów się wolfy i towarzystwo przerzuca kwotami i deklaracjami samozajebistości. W temacie o Małeckim.
Weźcie się spotkajcie w realu, sprawdzcie sobie zasobność portfela i nie raczcie już tego forum publicznym porównywaniem fiutów.
Nikogo tu nie obchodzi ile wolfy ma petrodolarów, natomiast faktem niezaprzeczalnym jest to, że brak mu KLASY.Bez wzgledu na stan portfela. Takich zenujacych postow chyba jeszcze na tym forum nie czytalem.
W temacie Małeckiego wreszcie.
Opcja biznesowa wygrała z opcją wychowawczą. Małecki odejdzie za kilka/kilkanascie tygodni za kwote pewnie o ok 200-300k wieksza niz tak, ktora dostalibysmy za niego gdyby przez kolejny miesiac kopal sie po czole na Bloniach. Bedzie sie wiec kopal po czole na nieco lepszej murawie a nas moze bedzie stac na lewego obronce.
Nie zmienia to faktu, ze wedlug mnie nie zasluguje juz na noszenie koszulki z Biala Gwiazda. Klub najwyrazniej jest w tak zlej kondycji finansowej, ze nie jest w stanie nawet wlasciwie ukarac glupkowatego pilkarzyny. No trudno.
|