Wyświetl pojedynczy post
Szpen
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: i don't give a fuck

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16218
Stary 22.03.2012, 16:51
Arapaho napisał(a):Wyświetl post
Wiem zamknac IPN bo szkodzą ...komuchom - i to się baaaardzo Szpeniowi nie podoba .....
jak zwykle wyfafluniłeś się na monitor nie czytając ze zrozumieniem. To Ci jeszcze raz napiszę: otworzyć archiwa dla wszystkich i wszystko, później zlikwidować IPN. Paniemajesz?