Arapaho napisał(a):

|
Wiem zamknac IPN bo szkodzą ...komuchom - i to się baaaardzo Szpeniowi nie podoba .....
|
jak zwykle wyfafluniłeś się na monitor nie czytając ze zrozumieniem. To Ci jeszcze raz napiszę: otworzyć archiwa dla wszystkich i wszystko, później zlikwidować IPN. Paniemajesz?