Wyświetl pojedynczy post
Błaszczu_WIŚLAK
Socios Wisła Kraków
 
Od: 06.2011
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25284
Stary 22.03.2012, 16:15
autobusów nie ma, tu masz busy:
http://www.chrzanow.pl/index.php?id=4759
http://www.chrzanow.pl/index.php?id=4773
http://www.chrzanow.pl/index.php?id=4734

bilet koło 5zl studencki a normalny chyba złotowke drozej
Odpowiedz cytując