Makuszewski za Paljica? Przeciez MM to skrzydlowy a Paljic gra na lewej obronie!
Majewski? Dobry zawodnik, ale watpie ze chcialby wrocic do Polski. Niedawno gdzies czytalem, ze jakis inny klub z Championship chce go wypozyczyc, wiec dla mnie nie realny transfer/wypozyczenie.
Pazdan, Cywka, Janota? Zdecydowanie nie! Wszyscy sa za slabi i na pewno nie lepsi niz Jaliens, Jirsak czy Kirm, bylyby to tylko uzupelnienie kadry, nic wiecej. Nie wiem czy on ma kolejna kontuzje, ale Janota caly czas jest tylko rezerwowym w drugiej lidze holenderskiej:
http://www.ga-eagles.nl/site/wedstri...-eagles-1.html
Sznaucner? Widzieliscie go przynajmniej raz na zywo? Chodzi mi o obecny lub ostatni sezon, ja nie i watpie ze on bylby wzmocnieniem.