Wszystkie osoby uważające, że portal weszło jest prolegijny i ciągle ich chwali oraz co gorsza, próbujące to wmówić innym powinny przeczytać ten artykuł:
http://www.weszlo.com/news/9877-Legi...tnie_bez_stylu
Trochę nie pasuje wam to do koncepcji, co nie?
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."