Wyświetl pojedynczy post
elliot_ness
Senior Member
 
 
Od: 01.2005
Skąd: Królewski Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12625
Stary 22.03.2012, 13:15
Stilić jest myslami w Bundeslidze. Zdecydowanie bardziej stawiał bym na Majewskiego z Nottingham. W końcu w ciągu 2 lat liznął poważnej piłki w Championship ale i zamknął sobie drogę do reprezentacji. Taki powrót wyszedł by mu na zdrowie a i Wisła miała by z niego pociechę.Zamiast Wojtkowiaka ,który myśli o zagranicy widział bym Sznaucera ,który prawdopodobnie wróci do kraju. Injac byłby dobrym zmiennikiem Sobolewskiego gdyby ten nie wrócił już do gry. Makuszewski któremu kończy się kontrakt w Jagiellonii jest zdecydowanie bardziej kreatywny niż Kirm. Pytanie tylko czy przy informacjach o pewnych zaległościach w wypłatach w Wiśle(co nigdy nie miało wczesniej miejsca) będą jakieś fundusze aby sprowadzić nowych piłkarzy ?
Odpowiedz cytując