Wyświetl pojedynczy post
Tominho
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#731
Stary 22.03.2012, 11:35
fidello napisał(a):Wyświetl post
Żeby bardziej adekwatnym pytaniem nie było ile na miejsce rozgrywania finału (gdziekolwiek będzie) jest z Gdyni albo Chorzowa. Jeszcze po drodze są półfinały, a tu już rozkminka gdzie by było najlepiej i sprawiedliwie.
Zacznij czytać uważnie treść postów, które piszą inni użytkownicy. Ktoś wspomniał, że finał prawdopodobnie nie odbędzie się na Narodowym i ja się do tego po prostu ustosunkowałem. Wyraźnie też zaznaczyłem, że takie rozwiązanie byłoby dobre, gdyby w finale zagrały Wisła i Legia (nie napisałem, że na pewno te dwie drużyny wystąpią w tym meczu). Gdyby nie fakt, że Wisła ma szanse na ten finał, w który mocno wierzę, to wcale bym się nie wypowiadał na ten temat. Mało mnie interesuje czy finał, np. Legia - Arka odbędzie się w Szanghaju czy może w Buenos Aires...

Trafimy w półfinale na Arkę i wygramy w Gdyni 1:0 po bramce Małeckiego
Odpowiedz cytując