Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16213
Stary 22.03.2012, 11:07
Bóg Trybun (objawion) napisał(a):Wyświetl post
w zasadzie tyle

---

Nic mnie tak nie rozpierdala jak ten tekst "opodatkować tacę". Boli że Kościół finansowany oddolnie i bez państwoego przymusu. Oj boli. Nawet Labuda zatroskana. Co na to liberalny rząd i Janusz Wibrator?
A napisz mi czemu mam nie opodatkować przychodów :księży , lekarzy w ich prywatnych gabinetach czy adwokatów , bo co ,bo Janusz Wibrator ?

Jak ktoś bredzi coś o Solidarnej Polsce , to niech ta solidarność przejawi się choćby tym ,że wszyscy na sprawiedliwych zasadach płacą podatki , a nie że ci co mają najwięcej kasy nic nie płacą