Bóg Trybun (objawion) napisał(a):

w zasadzie tyle
---
Nic mnie tak nie rozpierdala jak ten tekst "opodatkować tacę". Boli że Kościół finansowany oddolnie i bez państwoego przymusu. Oj boli. Nawet Labuda zatroskana. Co na to liberalny rząd i Janusz Wibrator?
|
A napisz mi czemu mam nie opodatkować przychodów :księży , lekarzy w ich prywatnych gabinetach czy adwokatów , bo co ,bo Janusz Wibrator ?
Jak ktoś bredzi coś o Solidarnej Polsce , to niech ta solidarność przejawi się choćby tym ,że wszyscy na sprawiedliwych zasadach płacą podatki , a nie że ci co mają najwięcej kasy nic nie płacą