AS82 napisał(a):

Po co im Fundusz Kościelny , oni z tego że nie płacą podatku dochodowego od: "tacy" ,chrzcin ,ślubów ,pogrzebów ,są już bardzo bogaci . Do tego dochodzą wszelkie dotacje od Państwa i Samorządów , ulgi ,darowizny ,dotacje z UE na posiadaną ziemie , Komisje Majatkową od której dostali 156 tyś hektarów ziemii.
To jest właśnie ta solidarność i sprawiedliwość wg Kaczyńskiego czy Ziobry , jedni mają dostać wszystko czego zapragną a inni nic bo rozdawanie pięniedzy to przecież socjalizm i komunizm
|
w zasadzie tyle
---
Nic mnie tak nie rozpierdala jak ten tekst "opodatkować tacę". Boli że Kościół finansowany oddolnie i bez państwoego przymusu. Oj boli. Nawet Labuda zatroskana. Co na to liberalny rząd i Janusz Wibrator?