Wyświetl pojedynczy post
Bóg Trybun (objawion)
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2007
Skąd: z pewnej arcyskromnej oprawy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16211
Stary 22.03.2012, 11:03
AS82 napisał(a):Wyświetl post
Po co im Fundusz Kościelny , oni z tego że nie płacą podatku dochodowego od: "tacy" ,chrzcin ,ślubów ,pogrzebów ,są już bardzo bogaci . Do tego dochodzą wszelkie dotacje od Państwa i Samorządów , ulgi ,darowizny ,dotacje z UE na posiadaną ziemie , Komisje Majatkową od której dostali 156 tyś hektarów ziemii.
To jest właśnie ta solidarność i sprawiedliwość wg Kaczyńskiego czy Ziobry , jedni mają dostać wszystko czego zapragną a inni nic bo rozdawanie pięniedzy to przecież socjalizm i komunizm
w zasadzie tyle

---

Nic mnie tak nie rozpierdala jak ten tekst "opodatkować tacę". Boli że Kościół finansowany oddolnie i bez państwoego przymusu. Oj boli. Nawet Labuda zatroskana. Co na to liberalny rząd i Janusz Wibrator?
są kibice i kibuce, Kraków wiedzie prym w tej sztuce