AYALA napisał(a):

szkoda się tylko w....iać bo praktycznie gowno mozemy zrobic a oni i tak sobie beda dalej rozdawac nagrody, bony ,premie chucwa i banda złodziei, wszyscy ....a zapatrzeni w ta bande rudego

,ale nie widzą jak sie staczaja po rowni pochyłej ,jak coraz bardziej zaciskaja im pętle na szyi nowymi podatkami i daninami a sami sobie nie odbiorą wręcz przeciwnie coraz większą łyżką pod siebie,i afera za aferą zal na to patrzec.