|
Dla was ciołki nie sa problemem emerytury SB-ków i innych funkcjonariuszy aparatu represji komunistycznego "(Urbana,Kiszczaka,Jaruzelskiego i wielu innych) - od 4 tyś- do kilkunastu miesięcznie, nie są problemem wpływy tych służb na media i praca w tych mediach pociotków komunistycznych, nie jest problemem niszczenie polskiej gospodarki przez systematyczne zamykanie i wyprzedawanie przedsiebiorstw polskich- stoczni,hut,zakładów produkcyjnych , wczesniej banków . Ale problemem jest kościół który o wolną Polskę walczył.Hipokryzja do potegi n. Żal mi was .Jestescie obaj przedstawicielami ciemnogrodu idącego na pasku propagndy medialno-rządowej
...........................
– Panie marszałku, a jaki program tej partii?
– Najprostszy z możliwych. Bić ....y i złodziei, mości hrabio.
Opis: rozmowa hrabiego Skrzyńskiego z Piłsudskim na temat możliwości założenia przez Piłsudskiego partii politycznej
|