Tominho napisał(a):

|
Najlepszym wyborem odnośnie finału PP będzie stadion we Wrocławiu (jeśli w finale zagrają Wisła i Legia). Z Warszawy do Wrocławia główną trasą jest około 340 km, a z Krakowa do Wrocławia około 260 km. Myślę, że dosyć sprawiedliwie, tym bardziej, że Superpuchar na pewno będzie w przyszłości rozgrywany na Narodowym.
|
na żadnym z nowych stadionów finał się nie odbędzie we Wrocku nawet gości nie wpuszczają na ligowe mecze, w Gdansku też wątpie, zeby przed euro ktokolwiek na poważnie myslał o organizacji takiego meczu, finalisci przebidują w jakims lubinie gdyni czy innym podobnym stadionie