Wyświetl pojedynczy post
kacpaw91
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#719
Stary 21.03.2012, 23:44
vote-for-mikey napisał(a):Wyświetl post
- W przypadku gdy MP zdobywa PP, a finalista kończy na podium, to czwarty zespół z ligi gra w pucharach.

Wisła - Arka, pierwszy mecz w Gdyni
Legia - Ruch.

A finał gdzie?
W Gdańsku nie ma to najmniejszego sensu - z Krakowa i Chorzowa po dziewięć godzin, z Warszawy sześć.
Najlepszy byłby Narodowy, albo narodowy, ale pierwszy ciągle w budowie, a drugi nie dla polskiego motłochu i chamstwa.
Stadiony Wisły i Legii odpadają z przyczyn oczywistych.
Czyli na dobrą sprawę zostają Bydgoszcz, Poznań i Wrocław.
A mecz otwarcia Euro gdzie planują przenieść? Bełchatów? ; )
Odpowiedz cytując