vote-for-mikey napisał(a):

- W przypadku gdy MP zdobywa PP, a finalista kończy na podium, to czwarty zespół z ligi gra w pucharach.
Wisła - Arka, pierwszy mecz w Gdyni
Legia - Ruch.
A finał gdzie?
W Gdańsku nie ma to najmniejszego sensu - z Krakowa i Chorzowa po dziewięć godzin, z Warszawy sześć.
Najlepszy byłby Narodowy, albo narodowy, ale pierwszy ciągle w budowie, a drugi nie dla polskiego motłochu i chamstwa.
Stadiony Wisły i Legii odpadają z przyczyn oczywistych.
Czyli na dobrą sprawę zostają Bydgoszcz, Poznań i Wrocław.
|
A mecz otwarcia Euro gdzie planują przenieść? Bełchatów? ; )