|
Moim zdaniem świetna decyzja. I nie próbujcie analizować tego każdy na swój sposób bo to śmieszne jest. Po co to w ogóle robicie i co Wam to da? Patryk wrócił do składu i czy Wam się to podoba czy nie, Wy tego nie zmienicie.
Tak w ogóle to wolę 1906 razy oglądać na boisku Patryka nawet bez formy niż gwiazdora Gargułę.
|