Wyświetl pojedynczy post
Zwitter
Senior Member
 
 
Od: 04.2004
Skąd: Staszów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18048
Stary 21.03.2012, 22:06
Moim zdaniem świetna decyzja. I nie próbujcie analizować tego każdy na swój sposób bo to śmieszne jest. Po co to w ogóle robicie i co Wam to da? Patryk wrócił do składu i czy Wam się to podoba czy nie, Wy tego nie zmienicie.
Tak w ogóle to wolę 1906 razy oglądać na boisku Patryka nawet bez formy niż gwiazdora Gargułę.
Odpowiedz cytując