Wyświetl pojedynczy post
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#717
Stary 21.03.2012, 21:28
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Chyba 3:0 więcej mówi o tym kto jest lepszy niż 1:0. Kto był lepszy my czy Korona?

Przy mniejszym farcie pyry strzeliły by 50% z tego co mieli w końcówce i bylibyśmy w ciemnej d.....

Ale masz rację, nie strzelili bo są cieńcy jak dupa węża, a my jesteśmy od nich o całą bramkę lepsi. Zabijmy z tej okazji prosiaka, czas świętować.
Ale pierniczysz, my też mieliśmy swoje sytuacje, ale oczywiście Ty ich nie widziałeś, no i co za pech bo wygraliśmy zasłużenie i jakoś jestem pewien że i 5-0 dałoby Ci powód do narzekania, ech szkoda czasu na ripostowanie wobec takich nonsensów.

Swoją drogą smutne musi być życie wiecznego malkontenta, bo jak Wisła wygrywa mniej niż 3-0 to już jest powód do histerycznego płaczu ...

No tak, prawie nam bramkę strzelili .
Ostatnio edytowane przez milosz : 21.03.2012 o godz. 21:35.
Odpowiedz cytując