Drozd napisał(a):

Chyba 3:0 więcej mówi o tym kto jest lepszy niż 1:0. Kto był lepszy my czy Korona?
Przy mniejszym farcie pyry strzeliły by 50% z tego co mieli w końcówce i bylibyśmy w ciemnej d.....
Ale masz rację, nie strzelili bo są cieńcy jak dupa węża, a my jesteśmy od nich o całą bramkę lepsi. Zabijmy z tej okazji prosiaka, czas świętować.
|
Ale pierniczysz, my też mieliśmy swoje sytuacje, ale oczywiście Ty ich nie widziałeś, no i co za pech bo wygraliśmy
zasłużenie 
i jakoś jestem pewien że i 5-0 dałoby Ci powód do narzekania, ech szkoda czasu na ripostowanie wobec takich nonsensów.
Swoją drogą smutne musi być życie wiecznego malkontenta, bo jak Wisła wygrywa mniej niż 3-0 to już jest powód do histerycznego płaczu ...
jova napisał(a):

No tak, prawie nam bramkę strzelili

.