Temat
:
Wisła Kraków w Pucharze Polski 2011/2012
Wyświetl pojedynczy post
dm84
Junior Member
Od: 08.2007
Offline
#
11
21.03.2012, 21:16
mam pytanie ,powiedzmy ze legia, ruch i Wisła beda w pierwszej trojce w ekstraklasie to z automatu arka bedzie grala w lidze europejskiej czy jakos inaczej to jest
dm84
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do dm84
Znajdź inne posty napisane przez dm84