Wyświetl pojedynczy post
dm84
Junior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 21.03.2012, 21:16
mam pytanie ,powiedzmy ze legia, ruch i Wisła beda w pierwszej trojce w ekstraklasie to z automatu arka bedzie grala w lidze europejskiej czy jakos inaczej to jest
Odpowiedz cytując